Otevírací doba:
Pondělí - Pátek8:00 - 17:00
Sobota - Neděle8:00 - 14:00

Listnaté keře a stromy

velký výběr kvalitních listnantých keřů a stromů


Listnaté dřeviny, ať už to jsou listnané keře a stromy nebo ovocné stromy jsou oblíbené pro svůj vzhled a barevnost, která se během ročních období mění. V našem zahradním centru nabízíme velký výběr listnatých keřů a stromů - u nás si vybere každý dle svého přání. Listnatné dřeviny jsou výbornou volbou pro živý plot, proto i u nás naleznete nabídku plotových keřů, jakým je ligustrum, habr, buk nebo bobkovišeň.
 

Listnaté keře a stromy jsou oblíbené pro svůj vzhled i barevnost. S vhodným výběrem vám radi pomůžeme.

 

Nabízíme i oblíbené keře - rhododendrony, azalky, hydrangea, javory, magnolie, spiraea či dřišťál. Hledáte-li na svoji zahradu solitérní strom jistě si v našem zahradním centru vyberete.  Na vaší zahradě se tak mohou vyjímat javory, vrby, prunusy, duby či buky. V nabídce nechybí ani stále velice populární ovocné stromy a keře, na svoji zahradu si tak můžete pořídit jabloně, hrušně, meruňky, broskovně, švestky, ořešáky nebo jeřabiny.

Z drobného ovoce nabízíme maliníkrybízyangrešty a kiwi. Při výběru listnatých dřevin je důležité dodržovat několik důležitých pravidel, a pokud si nejste jisti se správným výběrem, rádi vám poradíme. Navštivte naše zahradní centrum a vyberte si z naší široké nabídky listnatých keřů a strom

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace