Otevírací doba:
Pondělí - Pátek8:00 - 17:00
Sobota - Neděle8:00 - 14:00

Sezónní rostliny


Sezónní květiny pro každé roční období
 

V našem Zahradním centru vám nabízíme sezónní rostliny, které se aktuálně vztahují k ročnímu období nebo oblíbeným svátkům. Dokáží navodit skvělou atmosféru daného ročního období, ve kterém právě kvetou.

Příchod jara můžete přivítat tradičními jarními květinami - nabízíme zejména primule a oblíbené cibuloviny (gladioly, begonie, lilie a další). Od dubna pak u nás můžete zakoupit veškerý sortiment balkonových rostlin a okrasných keřů, letničky, módní a populární bylinky či ovocné stromy a keře. V naší nabídce naleznete také sadbu zeleniny - salátu, kedluben, květáku, rajčat, paprik, tykví, ale i sadbu jahod.

Létní sezonu na vaší zahradě či balkonu vám zpříjemní nejrůznější balkonové květiny a letničky. Naleznete u nás u nás jak klasické druhy letniček a balkonových rostlin, tak i netradiční druhy v nejrůznějších barevných variantách, které prozáří vaši zahradu, balkon nebo terasu. Rovněž nabízíme široký sortiment okrasných keřů, sadby a trvalek.

 

Sezonní rostliny navodí tu pravou atmosféru ročního období, ve kterém kvetou.

 

Podzim hýří rozmanitými barvami, které výborně zkrášlí váš domov. Přijeďte si k nám pro podzimní rostliny, jakými jsou například oblíbené maceškychryzantémy či vřesy. Rovněž u nás můžete na podzim zakoupit ovocné stromy a keře nebo cibuloviny (narcisy, tulipány, modřence a jiné). V období dušiček nabízíme rozmanité dušičkové vazby.

Nejkrásnější svátky v roce, Vánoce, jsou obdobím, ke kterému neodmyslitelně patří vánoční výzdoba. U nás si můžete pořídit jak tradiční vánoční hvězdy v nádherných barvách, tak i zajímavé vánoční dekorace a vazby, díky kterým si navodíte tu správnou vánoční atmosféru. Současně u nás naleznete i vánoční stromy různých druhů nebo hyacinty.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace