Otevírací doba:
Pondělí - Pátek8:00 - 17:00
Sobota - Neděle8:00 - 14:00

O nás

 

Nabízíme plný sortiment živých rostlin a zahradnických potřeb!

 

Zahradní centrum Dubany, s.r.o. je rodinná firma, která se nachází se v blízkosti Pardubic v obci Dubany. Velikostí nepatří k těm „nej“, kde by hrozilo, že se v areálu nadobro ztratíte, ale má předpoklady pro další rozšíření a rozvoj. Je produktem založeným skloubením tradice a úsilím se dotvářet a zdokonalovat „za pochodu“. Původním záměrem majitelů bylo vytvoření klasického regionálního zahradnictví s vlastní výrobou i prodejem výpěstků. 

Po roce 1989 situace postupně dospěla do stádia oddělit zahradnickou výrobu od prodeje, vytvořením „Zahradního centra“, podporovaného vlastní produkcí částí rostlinného materiálu. Snahou je vytvořit zázemí, kde naleznete dostatečný sortiment rostlin pro Vaši zahradu, balkon či byt v různých velikostech i cenových relací, a širokého sortimentu doplňků - substrátů, keramiky, plastů, agrochemie a dalších. 
V neposlední řadě je i snaha poskytnout dostatek informací, rad a nápadů.

 

Náš sortiment můžete zakoupit i v prodejně ve "Zlaté uličce"

Bylo by nespravedlivé opomenout provozovnu v Pardubicích ve „Zlaté uličce", která za téměř dvacet let provozu, v omezených podmínkách a malých prostorách, vstoupila do podvědomí zákazníků a určitě přispěla při „rozjezdu“ Zahradního centra Dubany.
 

Naším hlavním přáním je spokojený zákazník, který by měl vždy důvod se do Zahradního centra Dubany s radostí vracet.


 

Zahradní centrum dnes - vnitřní i venkovní prostory a možnost parkování před areálem


Máme-li několika slovy popsat Zahradní centrum Dubany dnes, je třeba zmínit nový bezproblémový příjezd včetně parkování pro cca padesát zákazníků, který byl vybudován před dvěma lety. V samotném centru najdete venkovní prostory pro balové a kontejnerované rostliny jehličnanů a listnatých dřevin, prostory pro trvalky, traviny, vodní a popínavé rostliny, růže, módní bylinky a aromatické rostliny. Rovněž i plochu pro nabídku substrátů a venkovní keramiku.

V zastřešených prostorách je plocha pro ostatní balkonové a pokojové rostliny, plasty, keramiku, hnojiva, agrochemii či doplňkový sortiment. Je třeba také zmínit sezónní širokou nabídku sadby zeleniny a květin z vlastní produkce. Chloubou Zahradního centra je nabídka sortimentu balkonových rostlin v nepřeberné škále druhů a odrůd, doplňované každoročně o žhavé novinky. Jako členové Zahradních center CS, které sdružuje jednotlivá zahradnictví z  České republiky a Slovenska, společně vydáváme časopis TIP,  který máte možnost zdarma získat v našem zahradním centru nebo si ho stáhnout
 

Dárkový poukaz - dárek, který potěší

Přemýšlíte, jaký dárek věnovat k narozeninám nebo na Vánoce svým blízkým? Věnujte jim dárkový poukaz! Vyhnete se tak situacím s nevhodně zvoleným dárkem. Nabízíme pro vás dárkové poukazy, které lze využít na nákup v našem zahradním centru. Tento originální dárek jistě udělá radost každého obdarovanému.


Pro vaše pohodlí rozšíříme prodejní plochu a vybudujeme odpočinkovou zónu

Naším úsilím v dohledné době je rozšíření prodejních ploch pro venkovní sortiment i skleníkových prostor a přispět tím k pohodlnějšímu nákupu. Současně je záměrem i rozšíření sortimentu například kvetoucích trvalek ve větších kontejnerech. Dalším záměrem je vybudování odpočinkové zóny pro zákazníky a koutkem pro děti.

Chtěli bychom pokračovat v akcích tipu „Vánoční výstava“, s ukázkami vazby a dekorací, s možností nákupu širokého sortimentu doplňků. Dále je naším cílem rozšířit podobné akce například s nástupem zahradnické sezony a postupně vytvořit tradici. Jak to u podobných typů rodinných firem bývá, nastává doba výměny generací.  Všichni jsme ale přesvědčeni, že firma nejen udrží nastavený standard, ale bude obohacena o nové myšlenky a nápady.

 

 

Těšíme se na vaši v návštěvu v zahradním centru Dubany!

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace